צביעת קירות חוץ בהתזה

צביעת קירות בהתזה היא אופציה שהרבה חוששים ממנה ומעדיפים את האופציה השמרנית של צביעה ברולר, הפחד מהלכלוך שישאר לאחר ההתזה והנזקים העשויים להיגרם בגלל חוסר הדיוק ו"השפרצת" הצבע על ריהוט הבית משאירים אותנו עם הצביעה המסורתית, וכן לפעמים באמת אין ברירה וצריך לצבוע ברולר אבל יש מקרים בהם אפשר לצבוע את הקירות בהתזה ואף רצוי.

האם צביעה בהתזה טובה יותר מרולר?

לכל דעות הצבעים צביעה בהתזה היא הצביעה הטובה ביותר והחלקה ביותר מבין כל האופציות שקיימות קיום, צביעה מהירה שחוסכת 50% אחוז מזמן צביעת קירות בשיטה אחרת, המכנונה מאפשרת להשתמש בכל צבע שרוצים מכיוון שלאיירלס יש ראש המתחבר לדלי צבע ומותאם לכל הגדלים וברעיון הכללי הצביעה הופכת לקלה יותר ולכן יכולה לחסוך במחיר צביעת הדירה.

מתי ואיך לצבוע קירות באיירלס?

כאשר הדירה ריקה ולא מאוכלסת בריהוט, בדרך כלל אחרי מעבר דירה או בקניית דירה חדשה האפשרות לצבוע את הבית בהתזה היא אפשרית מכיוון שאין פחד שהריהוט יתלכלך בצבע וראשית העבודה היא עטיפת הרצפה, משקופים, דלתות, חלונות ואת המטבח בניילונים מיוחדים שלא מעבירים צבע ובסוף העבודה התוצאות ידברו בעד עצמן.

יש בשוק מאות חברות המייצרות מכשירי התזה כאלו ואחרים, המכשירים המקצועיים הם היקרים יותר ואילו הזולים בדרך כלל מיועדים לצביעה חובבנית של משטחים קטנים והצביעה בהם יותר איטית מצביעה ברולר. תווך המחירים של מרסס צבע מקצועי הוא בין 2,500 ₪ ל 14,000 ₪ ומחיר מרססים חובבנים שהם לא חשמליים נע בין כמה עשרות שקלים למאות בודדות, אז אם אתם רוצים עבודה מקצועית כדאי שהמכשיר יהיה מכשיר התזה חשמלי ומקצועי.

צביעה בהתזה לקירות חיצוניים

מרססי צבע חשמליים הינם הפתרון הטוב והמהיר לצביעת קירות חיצוניים לאחר איטום הקירות, צינור ההתזה של איירלסים מקצועיים מגיעים לעשרות מטרים בעזרת הארכות ושיטות עבודה מסוימות הגורמות למכשיר להיות נייד לכל זווית ופינה,אנו במרכז הצבע מספקים שירותי ייעוץ וצביעה בהתזה מקצועיים לקירות חיצוניים\פנימיים ולמשטחים גדולים על ידי צוות הצבעים שלנו המתמחה בעבודות צביעה בגובה, בהתזה, צביעת מבני מגורים ומסחריים.

השאר פרטים להצעת מחיר2018-01-29T13:16:08+00:00