שליכט צבעוני הוא הפתרון המושלם לעיצוב החיצוני של הבית אך קיימים בו יתרונות רבים מלבד הנראות החיצונית, שליכט צבעוני בשל היותו עמיד במים ותנאי מזג אוויר קשים מסייע באיטום בתים מגשם והגמישות של החומר מחברת סדקים בקיר שנוצרו במשך השנים.

השימוש בשליכט צבעוני

השימוש בשליכט צבעוני בדרך כלל מיועד לקירות חיצוניים אבל יש המשתמשים בו כאלמנט עיצובי לפנים הבית המקבל עיצוב מודרני עם טקסטורת קיר מעניינת וייחודית, עסקים רבים אימצו את השליכט הצבעוני כאלמנט עיצובי כדיי להעניק אווירה שונה בחלל.

מהו שליכט צבעוני?

שליכט הינו ציפוי קיר המבוסס על מיים, ציפוי קיר עבה עם טקסטורה המשמש בעיקר לקירות חיצוניים, הוא בעל תכונות המסייעות להידבקות החומר לקיר ובכך נחשב לטוב ביותר בחיפוי קירות בעידן המודרני.

ביצוע עבודת שליכט צבעוני

בית פרטי או בניין מגורים אשר מעוניין לבצע עבודת שליכט צבעוני נאלץ להתמודד עם מכשולים רבים בגלל הגובה ותנאי גישה. רב עבודות השליכט מתבצעות בעזרת פיגומים מקצועיים, מנופים וכלי הרמה.

מרכז הצבע מבצעים שליכט צבעוני באופן תדיר ונדע לתת מענה לכל סוגייה, את בחירת הטקסטורה ניתן לבחור מבין רבי הטקסטורות שמציעות חברות הצבעים , ההעדפה היא תמיד בין החומרים של החברות המובילות בייצור הצבע והשליכט עם תו תקן ולוודא שהחומר מכיל חומרים ידידותיים לסביבה ולא להתפשר באיכות החומר כדיי שהעבודה תצא מוצלחת ותחזיק למשך שנים רבות. את הטקטסורה כדאי קודם לראות באופן מוחשי כדיי לדעת בדיוק מה התוצאה.

במקרים בהם קיים שפריץ על קיר חיצוני בבית ניתן להסיר אותו ולבצע את השליכט על גבי קירות חלקים ונקיים. חשוב לזכור שזה המראה הראשוני שאתם מקבלים מהבית שלכם ולכן חובה להתייעץ עם בעל מקצוע מוכשר ומיומן שיספק תוצאה אחידה על הצד הטוב ביותר ויתן מענה לכל סוגייה.

אחריות מלאה ל3 שנים על ביצוע עבודת שליכט צבעוני

השאר פרטים להצעת מחיר2018-01-29T13:14:54+00:00