כאשר אנו מזהים רטיבות הרבה פעמים אנחנו מנסים לגלות מאיפה מגיע הרטיבות. כדי לאטום אותה ולהמשיך בשגרת חיינו עם בית יבש מרטיבות עלינו לבצע עבודת איטום אחת ולתמיד. כ90 אחוז ממקרי הרטיבות נוצרים בגלל סדקים בקיר חיצוני, לא תמיד קל לבצע את עבודת האיטום בגלל גישה מוגבלת לאזורים גבוהים המצריכים עבודה עם מנוף או פיגומים.

 סדקים בקיר

איך נוצרים סדקים בקיר?

בית בנוי על אדמה, האדמה היא הקרקע שעלייה בונים את יסודות הבית. כאשר האדמה זזה בין אם ברעידת אדמה חזקה או חלשה יציקות הבטון של הבית גם זזים ובכך נוצרים סדקים במקומות שהלחץ בהם גבוה כתוצאה מהתזוזה של הבניין, וככל שהזמן יעבור ותיהיה עוד תזוזה של האדמה ולכן הסדק יגדל ויגדל.

במקרים מסויימים יש להתמש בחומרי מילוי מיוחדים שיכולים להתמודד עם הלחץ ולחזק את הקיר. כשיש סדקים גדולים בקיר נאלץ להשתמש ברשתות מיוחדות כדי לגשר את הפער בין הקירות ולמנוע מהסדק לחזור על עצמו.

 

איך סדקים גורמים לרטיבות?

בעונות החורף כאשר גשום בחוץ נכנסים מיים לקירות , המיים האלו מתחלחלים וגורמים לקירות הבית להיות רטובים, אחת התופעות היא גרימה של בועות בצבע וכאשר מפוצצים אותם עם היד מרגישים שיש מיים בפנים, תופעה נוספת היא שגם בקיר הפנימי יווצרו סדקים כתוצאה מהסדקים בקירות החיצוניים ובמקומות בהם המיים לא יכולים לברוח בדרך כלל בקומות קרקע, מרתפים או מתחת לגגות נוצר עובש בקיר המסוכן לבריאות והמראה לא אסתטי בלשון המעטה .

 

איטום סדקים בקיר היא עבודה למקצוענים ולכן יש לעשות את העבודה על ידי חומרים גמישים ואיכותיים שיסגרו את הסדקים בקיר ואף יחזקו אותו מפני רעידות אדמה נוספות אנו במרכז הצבע נשמח לעמוד לרשותכם בכל בעית רטיבות ולתקן לכם את הבית בצורה הטובה עם אחריות על העבודה.

השאר פרטים להצעת מחיר